Bohu?el

Tak bohu?el zde musim napsat, ?e to nevy?lo. Mám na mysli ná? první zápas ve Velké Losenici. Prohráli jsme 3:2 a pokazili jsme si to sami. Je?tě v prvnim poločase jsme vedli 2:0 a v?echno vypadalo skvěle. Ale těsně před pauzou domácí sní?ili a do kabin se ?lo za stavu 2:1 pro nás..

Ná? nástup do druhého poločasu byl ale hodně ?patný. Nejdříve si dal vlastní gól Michal, a za pár minut bohu?el zavinil stejný hráč penaltu. Ale nebudu ho hanět, ka?dej den přeci neni posvícení a ka?dej má právo udělat chybu. Tak?e ho spí? povzbudim. Pří?tí zápas bude z jeho strany určitě lep?í, on podává dobré výkony. Tak?e stav u? byl pro nás velmi nepříznivý, prohrávali jsme 3:2. Já se do hry dostal a? někdy kolem 60. minuty, ale s výsledkem u? jsem já, ani moji spoluhráči nic neudělali. První zápas a prohra, tak přesně takhle jsme to nechtěli. Ale co se dá dělat. Musíme na to zapomenout a začít tvrdě makat hned v dal?ím utkání. Snad vyhrajem. Zítra ráno zase vstávám, čeká mě opět týden brigády, tak?e musim brzo na kutě. (Vidim to tak na půlnoc, ideální čas:-))

««« Předchozí text: Je tu premiéra! Následující text: V?echno naruby! »»»