Ohlédnutí za víkendovým fotbalem

Fotbalové ohlasy Dnes, v neděli jsem víceméně viděl dvě fotbalová utkání, to proto?e do jednoho jsem zasáhl asi jenom na pět minut. To první, o kterém chci mluvit, se konalo dnes dopoledne a skončilo bohu?el pro nás prohrou 0:2. A to na hři?ti posledního týmu tabulky, Lípy B, v úterý bude v novinách asi pár slov o senzaci, ale domácí si výhru zaslou?ili, je to bohu?el tak. Druhé utkání, které jsem viděl, bylo SK Dekora ?dírec – FK Humpolec. Zápas skončil bez branek, ale o zajímavé momenty nouze nebyla.

V zápase Lípa B – Sobiňov ?lo o hodně. Druhý tým tabulky na nás měl ztrátu tří bodů, tak?e jsme nutně potřebovali vyhrát, abychom náskok aspoň udr?eli, ale to se bohu?el nestalo. Zápas jsme začali vla?ně, a hned okolo 10. minuty jsme během dvou minut inkasovali dva góly, po hlavičkách hráčů domácího týmu. A ani poté jejich tlak neustal, pořád ohro?ovali na?i branku, a my jsme se do ?ancí dostávali minimálně nebo spí?e téměř vůbec. Soupeř hrál kombinační hru po zemi, a na?e vzduchem naslepo kopnuté míče sbírali obránci soupeře, tak?e v první půli nebyla téměř jediná ?ance na alespoň zkorigování výsledku. Druhý poločas ale nezačal o nic lépe, a i přes výhodu hry z kopce, proto?e hři?tě bylo trochu nerovnoměrné, a podporu větru měl soupeř stále převahu a my jsme si ?ádnou vá?něj?í příle?itost nevytvořili. To trvalo a? téměř do konce druhé půle, na konci se pár ?ancí objevilo, ale v?echny zůstaly na?í nemohoucností neproměněny, tak?e jsme odjeli z Lípy bez bodu.

Na druhé utkání jsem se jel podívat odpoledne, ze zápasu mám pár fotek, tak?e některé dávám do tohoto článku, a v?echny budou během zítřka dostupné ve fotoblogu. Dodávám, ?e se jednalo o utkání krajského přeboru mezi ?dírcem a Humpolcem, jak je zmíněno v úvodu článku. ?dírecké mu?stvo u? od začátku zatlačilo Humpolec do obrany, jen?e v?echno jim vycházelo tak maximálně po velké vápno hostí. Potom se projevovala bezzubost ?díreckých hráčů, a tak vět?ina střel skončila buď vysoko nad brankou anebo byla zablokována důslednou obranou hostů. Zdirec - Humpolec V průběhu první půle se hra vyrovnala a hrál se docela pěkný fotbal nahoru-dolu. O něco více ze hry měli ?dírečtí, ale do vylo?ených ?ancí, kromě standardních situací kolem ?estnáctky se nedostávali. Zdirec - Humpolec Po přestávce ?dírec navý?il svůj tlak, a přimáčkl soupeře na jeho půlku a z toho vyplynulo vyloučení hráče z Humpolce. Po té nastalo dobývání humpolecké branky, ale zásluhou skvělého brankáře, a nemohoucností hráčů ?dírce vstřelit gól z malého vápna do prázdné brány, skončil zápas nakonec 0:0. Na prvním místě krajského přeboru je teď Havlíčkův Brod, a já mu osobně přeju, aby postoupil do divize. Zdirec - Humpolec

««« Předchozí text: Student bez práv Následující text: Moje vytí?ení? Sto procent »»»