Vepřová - Sobíňov 0:2 (0:0)

Včera jsme odehráli první jarní utkání ve Vepřové. Byl to souboj prvního a druhého. Před zápasem jsme měli na Vepřovou náskok dvou bodů, tak?e jsme potřebovali vyhrát. U? v sobotu hrála Nová Ves ve třetím Herálci, který byl za námi také jen o dva body a bohu?el pro nás zvítězil. Tak?e se dočasně vyhoupnul na první místo a nám tedy opravdu nezbývalo nic jiného ne? výhra.
Zápas jsme začali men?im počátečnim náporem, který potom bohu?el ustal. Celý první poločas jsme si nevypracovali ?ádnou vá?něj?í ?anci, i kdy? jsme měli velikou územní převahu. Po poločase tedy 0:0.
Druhý poločas jsme hráli na nerovném povrchu do kopce a je?tě foukal docela silný protivítr, nic příjemného. Ale první gól se povedlo dát J. Ondráčkovi přímo z rohu, tak?e při?lo men?í uklidnění a hlavně obrovská radost. Pak jsme mohli je?tě přidat kolikrát pojistku v podobě druhého gólu do sítě, ale povedlo se to a? znovu J. Ondráčkovi. V závěru vstřelil je?tě třetí gól, ale ten nebyl uznán pro ofsajd. Jestli byl, o tom by se dalo polemizovat.
Zápas tedy skončil 2:0 pro nás, fanou?ků opět přijelo hafo moc, podpora velká. Večer jsme to pořádně oslavili :-))

««« Předchozí text: Střípky Následující text: Panáčky »»»